Zakup pachnącego lakieru dla dziecka

Ostatnio nie mam czasu, by chodzić do kosmetyczki na malowanie paznokci. Ten zabieg wykonuję zatem w domowym zaciszu. Moja ośmioletnia córka często przygląda mi się, jak maluje swoje paznokcie. Mówi mi, że też chciałaby mieć takie kolorowe paznokcie.

Wybór pachnącego lakieru dla dziecka

pachnący lakier do paznokci dla dzieciOczywiście nie mogę jej nałożyć na paznokcie lakieru, który ja używam. W tym wieku nie powinna mieć malowanych paznokci. Słyszałam od mojej koleżanki, że produkują specjalne lakiery dla dzieci. Są one bezpieczne, więc nie trzeba się niczym martwić. Są nawet o różnych zapachach. Pomyślałam, że wybiorę się do sklepu z moją córką, by mogła sobie coś wybrać. Jest to taki specjalny pachnący lakier do paznokci dla dzieci. Poszłyśmy zatem do sklepu i powiedziałam ekspedientce, że szukam takiego lakieru dla mojej córki. Oczywiście powiedziała, że ma takie w swoich zasobach. Pokazała nam wszystkie kolory, jakie miała na stanie. Córka wybrała ten, który spodobał jej się najbardziej. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak będzie on pachnieć. Wróciłyśmy do domu i córka od razu chciała mieć pomalowane paznokcie. Gdy tylko otworzyłam buteleczkę, to od razu poczułyśmy miły zapach owoców. Szczególnie spodobał się on mojej córce. Pomalowałam jej paznokcie. Nie dość, że miała bardzo kolorowe paznokcie, to jeszcze pachnące. Była bardzo rozradowana tym faktem. Powiedziała, że chciałaby jeszcze jeden taki lakier. Oczywiście się zgodziłam i zakupiłam jej kolejny lakier do paznokci.

Dobrze, że ktoś wymyślił taki lakier specjalnie przeznaczony dla dzieci. Dzieci mogą mieć niezłą zabawę, malując sobie paznokcie pachnącym lakierem. Można w ten sposób spełnić marzenie małej dziewczynki, która chce mieć kolorowe i pachnące paznokcie. Obie jesteśmy zadowolone ze swoich paznokci.